Sveiki,

Aš Karolina Macytė, choruose dainuoju jau 16 metų. Su nostalgija prisimenu pirmuosius metus muzikos mokykloje, kuomet su choru apkeliavome ne vieną šalį ir susikibę dainuodavome dainų šventėse.

 Chorinės muzikos meilė mane atvedė į konservatoriją, kur mokiausi choro dirigavimo specialybės. Vėliau studijavau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje choro dirigavimo specialybę ir muzikos pedagogiką. Jau studijų metais dainavau Vilniaus valstybiniame chore "Vilnius" su kuriuo važinėjome po visą Lietuvą koncertuodami su žymiausiais Lietuvos muzikos atlikėjais. 

Šiuo metu dainuoju Naujosios vokalinės muzikos kolektyve "Melos" su kurio kiekvienu projektu atrandame vis daugiau vokalinės muzikos spalvų, bendradarbiaujame su lietuvių jaunaisiais kompozitoriais ir atliekame šiuolaikinę specialiai mūsų ansambliui sukurtą muziką. Šią vasarą išleidome pirmąjį savo albumą "Minimal Voices".

Jau trečius metus dalinuosi savo žiniomis su vaikais  - mokau dainuoti, muzikinio rašto ir groti pianinu. Kviečiu vaikus dainuoti, susirasti draugų ir pamilti chorinę muziką taip, kaip aš ją pamilau savo ankstyvoje vaikystėje!

 © Tomas Terekas
© Tomas Terekas

Užsiėmimai vaikams

6 - 7 m. vokalinis ansamblis

Laukiami 6 - 7 metų vaikai.

Pamokos vyksta du kartus per savaitę, pirmadieniais ir ketvirtadieniais 17:15-18:00

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai sėdėti bei stovėti dainuojant, taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą ir dainuoti darniai kartu su draugais. Susipažįstame su muzikos raštu ir mokomės muzikos ženklų.

Pamokų kaina 35 eur/mėn. 


8 - 12 m. vokalinis ansamblis

Laukiami 8- 12 metų vaikai.

Pamokos vyksta du kartus per savaitę, pirmadieniais ir ketvirtadieniais 15:30-16:15

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą ir derinti jį prie kitų savo draugų. Dainuodami dvibalses, tribalses dainas mokomės muzikos rašto ir teorijos.

Pamokų kaina 35 eur/mėn. 


13 - 15 m. vokalinis ansamblis

Laukiami 13 - 15 metų paaugliai, kurie yra lankę dainavimo užsiėmimus ir nori toliau tobulinti savo vokalinius įgūdžius.

Pamokos vyksta vieną kartą per savaitę, ketvirtadieniais 16:20-17:05

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą, dainuojame daugiabalses dainas su instrumentiniu pritarimu ir be jo (a cappella).

Pamokų kaina 30 eur/mėn. 


Pianinas

Laukiami vaikai ir suaugę norintys išmokti groti pianinu.

Pamokos vyksta individualiu tvarkaraščiu.

Pamokos kaina 15 eur/45 min.


Susipažinkime! :)

Kas aš? Ką mes veikiame per pamokas?


Pamokų vieta - 
V. Maciulevičiaus g. 51
"GyviTeatre - teatro ir muzikos studija", Vilnius


Registracija į pamokas