Šiandien noriu jums pasiūlyti ir priminti, kur galime natas įsigyti legaliai. Šįkart nemoralizuosiu ir neteisiu, bet pasiūlysiu alternatyvą nelegalioms natų dalyboms facebook grupėse. Manau, svarbiausia šviestis ir šviesti vieni kitus, atrasti ir dalintis.

Muzikos poveikis žmogaus psichologijai ir fiziologijai žinomas nuo senų laikų. Jau Senovės Graikijoje buvo kalbama apie matematinę muzikos harmoniją ir siūloma depresiją gydyti muzika. Muzika prasideda mūsų smegenyse, todėl ir jos poveikis mūsų bendram organizmo tonusui ir nuotaikai yra labai ryškus.

O jei šią vasarą pavadintume MUZIKINE? Siūlau vaikams iššūkį - užpildyti muzikinės vasaros sąrašą ir susikurti muzikinių atsiminimų dienoraštį! Rudenį, kai susitiksite su draugais mokykloje, galėsite aptarti savo turiningai praleistos vasaros įspūdžius. Vasarą, kai šiek tiek pabos gaudynės, muzikinės vasaros sąraše rasite užsiėmimų, kurie...

Ne paslaptis, kad muzikos industriją karantinas paveikė ypatingai stipriai - atšaukti koncertai, festivaliai, muzikos atlikėjai prarado galimybę susitikti "gyvuose" koncertuose su savo žiūrovais. Tačiau ilgai netruko, kol menininkai pažvelgė į šią situaciją kūrybiškomis akimis, juk, jei užsidaro durys, atsiveria langas. Man pačiai buvo labai įdomu...

Anglų psichologas ir išradėjas Edvardo de Bono sukūrė mąstymo metodą pavadintą "Šešios mąstymo skrybėlės". Šis metodas padeda pažvelgti į problemas iš skirtingų perspektyvų, lavina kūrybišką mąstymą, skatina diskutuoti, išsakyti argumentus, išklausyti kitą, skatina empatiją ir toleranciją, todėl yra plačiai naudojamas pedagogikoje.

"Kūrybiškumas - tai asmens gebėjimas sugalvoti naujų arba originalių idėjų, įžvalgų, pertvarkų, išradimų arba meno kūrinių, kurie ekspertų laikomi turinčiais mokslinę, estetinę, socialinę arba technologinę vertę." (Dominic Wyse, Pam Dowson)

.