PAMOKOS

Karolina Macytė. "Melos" koncertas © Sigitas Gudaitis
Karolina Macytė. "Melos" koncertas © Sigitas Gudaitis

Sveiki,

Aš Karolina Macytė, choruose dainuoju jau 16 metų. Su nostalgija prisimenu pirmuosius metus muzikos mokykloje, kuomet su choru apkeliavome ne vieną šalį ir susikibę dainuodavome dainų šventėse. 


Chorinės muzikos meilė mane atvedė į konservatoriją, kur mokiausi choro dirigavimo specialybės. Vėliau studijavau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje choro dirigavimo specialybę ir muzikos pedagogiką. Jau studijų metais dainavau Vilniaus valstybiniame chore "Vilnius" su kuriuo važinėjome po visą Lietuvą koncertuodami su žymiausiais Lietuvos muzikos atlikėjais. 


Šiuo metu dainuoju Naujosios vokalinės muzikos kolektyve "Melos" su kurio kiekvienu projektu atrandame vis daugiau vokalinės muzikos spalvų, bendradarbiaujame su lietuvių jaunaisiais kompozitoriais ir atliekame šiuolaikinę specialiai mūsų ansambliui sukurtą muziką. Šią vasarą išleidome pirmąjį savo albumą "Minimal Voices".


Jau trečius metus dalinuosi savo žiniomis su vaikais  - mokau dainuoti, muzikinio rašto ir groti pianinu.


Kviečiu vaikus dainuoti, susirasti draugų ir pamilti chorinę muziką taip, kaip aš ją pamilau savo ankstyvoje vaikystėje!

IkimokyklinukųAnsamblis

Laukiami 4 - 6 metų vaikai, kurie mėgsta dainuoti ir nori susipažinti su muzika artimiau.

Pamokų kaina 35 eur/mėn.

Pamokos vyksta du kartus per savaitę. 

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai sėdėti bei stovėti dainuojant, taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą ir dainuoti darniai kartu su draugais. Susipažįstame su muzikos raštu ir mokomės muzikos ženklų.

Pradinukų Ansamblis


Laukiami 7 - 9 metų vaikai, kurie mėgsta dainuoti ir nori išmokti dainuoti ansamblyje.

Pamokų kaina 35 eur/mėn.

Pamokos vyksta du kartus per savaitę.

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai sėdėti bei stovėti scenoje, taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą ir derinti jį prie kitų savo draugų. Dainuodami dvibalses dainas mokomės muzikos rašto ir teorijos.

Didysis Ansamblis


Laukiami 9 - 13 metų vaikai, kurie yra lankę anksčiau Pradinukų Ansamblį ar kitus dainavimo užsiėmimus. 

Pamokų kaina 35 eur/mėn.

Pamokos vyksta du kartus per savaitę.

Užsiėmimų metu mokomės taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą, dainuojame daugiabalses dainas su instrumentiniu pritarimu ir be jo (a cappella). 

Pianinas


Laukiami vaikai ir suaugę norintys išmokti groti pianinu. 

Pamokos vyksta individualiu tvarkaraščiu.


Pamokų vieta - 

V. Maciulevičiaus g. 51

"GyviTeatre - teatro ir muzikos studija", Vilnius


Registracija į pamokas