Kur pirkti natas legaliai?

11/16/2020
Photo by Louis Smith on Unsplash
Photo by Louis Smith on Unsplash

Šiandien noriu jums pasiūlyti ir priminti, kur galime natas įsigyti legaliai. Šįkart nemoralizuosiu ir neteisiu, bet pasiūlysiu alternatyvą nelegalioms natų dalyboms facebook grupėse. Manau, svarbiausia šviestis ir šviesti vieni kitus, atrasti ir dalintis. 


Jau pradedame įprasti mokėti už netflix, spotify, žmonės cinema prenumeratas, aukojame įvairiems turinio kūrėjams patreon platformoje. Ženkime žingsnį ir atsilyginkime muzikos kūrėjams, kurių kūriniais puošiame savo mokyklų renginius ir ugdome mokinius.

"Music Lithuania" yra Lietuvos muzikos informacijos centro elektroninė natų ir muzikos įrašų parduotuvė. Šioje parduotuvėje galite įsigyti Lietuvių kompozitorių  kūrinių natas skaitmeniniu ir fiziniu formatu. Džiugu, kad yra atskiras skyrius vaikams, kur galite rasti vokalinių ir instrumentinių kūrinių. 

Mano asmeninis naujausias pirkinys iš šios parduotuvės Lietuvių kompozitorių dainų vaikams rinkinys  "Aš čia"

Vilniuje, totorių g. 20 įsikūręs daugeliui tikrai žinomas "Natų knygynas" turi savo elektroninę parduotuvę. Ši parduotuvė tarsi biblioteka, turi begalę natų suskirstytų žanrais, instrumentais, kompozitoriais ar aranžuotojais. Trūkumas tik vienas, nėra atskirtos sekcijos vaikams. Šioje parduotuvėje patariu ieškoti natų, jei jau žinote, ko konkrečiai ieškote.

Vytauto Kernagio fondo elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti Vytauto Kernagio dainų rinkinius ir CD. Džiugi žinia, kad fondas nemokamai dalinasi visomis autoriaus dainų natomis skaitmeniniu formatu! Galite parsisiųsti natas legaliai čia.


"Leidiniai paštu" elektroninė parduotuvė siūlo gausų natų vaikams asortimentą. Čia galite rasti vaikiškų dainelių rinkinių su CD ir metodinių knygelių. 


Indros Mažuikaitės elektroninėje parduotuvėje galite rasti autorės dainų rinkinius, pavienes dainas, kūrinius, metodines priemones ir garso įrašus.


Lauros Remeikienės elektroninėje parduotuvėje galite rasti autorės dainų rinkinius su CD. 


Jurgita Turlienė dalinasi nemokamai savo kūrybos natomis. Kviečiu peržvelgti ir visą muzikos mokytojos puslapį. Jame rasite naudingų priemonių ir nuorodų ruošiantis nuotolinėms muzikos pamokoms.___

Šį sąrašą nuolat pildysiu, tad jeigu žinote parašykite komentaruose, kur jūs perkate natas. Jei norimų natų nerandate visada rekomenduoju parašyti muzikos autoriams asmeniškai. Daugelis iš jų tikrai pasidalins arba nurodys kur ir kaip jų natas įsigyti. 

Paremkime vieni kitus. Norime džiaugtis gražia muzika, leiskime autoriams jaustis reikalingais!Naujausi tekstai

.